ظرف شیشه ای و نکاتی مهم که برای خرید باید به آن توجه کرد

در این مقاله سعی شده تا شما را با نکاتی از قبیل شکل، حجم، کیفیت ساخت جار شیشه ای و همچنین انواع در ظرف شیشه ای که باید هنگام خرید به آن توجه شود، آشنا کنیم.

1. شکل

اولین و مهم‌ترین نکته در خرید ظرف شیشه ای، شکل ظرف است که باید متناسب با سلیقه باشد و حس خوب زیبایی را به خریدار منتقل کند. در این مورد تولیدی ما با تولید شکل‌های گوناگون جار شیشه ای تلاش کرده‌ایم پاسخگوی سلایق مختلف باشیم. الیته این گروه تولیدی امکان تولید محصول با هر شکلی که مد نظر شما باشد را دارد که برای جزئیات بیشتر با ما تماس حاصل بفرمایید.

2. حجم

حجم ظرف شیشه ای دومین نکته‌ای است که باید به آن توجه کنیم. برای مثال در یک شیشه که حجم آن 720cc است میتوان از 950 گرم تا 1150 گرم عسل در درون شیشه جایی داد. پس آگاهی از چگالی عسل برای انتخاب حجم مناسب شیشه اهمیت بسزایی دارد. پس با توجه به میزان محصولی که شما نیاز دارید با ظرف شیشه ای بسته بندی کنید باید حجم مناسب را انتخاب بفرمایید.

3.سایز (ابعاد جار شیشه ای)

این نکته کاملا به شرایط خریدار وابسته می‌باشد و مکانی که قصد قرار دادن ظرف در آن را دارد. برای مثال در برخی از کشوها ظرف با ارتفاع 20cm جا نمی‌شود. همچنین طول عرض و ارتفاع ظرف مورد نظر بسیار در تعداد بسته بندی به شکل عمده اثرگذار باشد.

4.نوع و سایز در

نکته قابل توجه دیگر سایز در شیشه ای است که باید به گونه‌ای باشد که هم پر کردن شیشه ظرف و هم خالی کردن آن به سهولت امکان پذیر باشد. همچنین باید درب شیشه هنگام بستن به خوبی چفت شود تا در صورت واژگون شدن شیشه، محتویات داخل آن به بیرون نریزد.

5.کیفیت ظاهری شیشه

کیفیت ظاهری شیشه نکته مهم دیگری است که باید به آن توجه کرد باید به گونه ای باشد که از شفافیت کافی برخوردار باشد و سطح آن عاری از حباب‌های بزرگ و نامتعارف باشد (با توجه به نحوه تولید شیشه وجود حباب‌های ریز در سطح شیشه اجتناب ناپذیر است) و همچنین سطح شیشه باید برای برچسب زدن صاف باشد تا برچسب از جای خود بلند نشود.

ظرف شیشه ای در دار شش ضلعی کتابی مناسب شیشه عسل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *